MUŽ: Je mi přes 30, jsem singl a líbí se mi to!

Muži mají výhodu, že jim často netikají tak urgentně biologické hodiny. Ale i vy toužíte po partnerce, která na vás bude doma po náročném dni čekat s úsměvem! Než se tak ale stane, je třeba vyřešit některé záležitosti. Ženy považují muže za velmi sexuálně zatížené – a pravda to je, nicméně takové muže také ženy milují!

Abyste však na prvním rande neměl neustálou erekci z nádherné partnerky, je vhodné si doma trochu ulevit. Každý muž by měl mít v zásobě jednorázový masturbátor a ještě lépe nějakou kvalitní hračku pro maximální potěšení, která bude sloužit nejen, když partnerku nemáte, ale třeba když je partnerka na nějaký čas pryč. Nehledejte náhodná sexuální dobrodružství jen proto, že máte zrovna potřebu!

Zvláště muži jsou velmi citliví na některé intimní záležitosti, a to až tak, že se to může projevit na sníženém sebevědomí, které pak brání začít vztah se ženou. Jeden z takových problémů bývá například velikost penisu. Jde o citlivé téma, které však v dnešní době má řešení, které nemusí být operativní. Existují tzv. vakuové pumpy pro muže, které z vás doslova vypumpují maximum. Jsou bezpečné a mají úžasné výsledky. Pokud se se svojí velikostí necítíte dobře, zkuste je a zdvihněte si sebevědomí – zasloužíte si to!

Několik důvodů, proč je skvělé být singl muž

  • Nemusíte se snažit chápat ženské myšlení, které se často pochopit nedá.

  • Konečně si můžete užívat celou plochu postele a můžete si do ní prdět dle libosti.

  • Při nakupování si vám nikdo nestěžuje, proč to tak dlouho trvá.

  • Opět máte čas na kamarády.

  • Byt si zařídíte podle sebe ve svém stylu, pryč s růžovými záclonami!

  • Můžete konečně zkusit sex ve třech!

  • Do kina chodíte výhradně na to, co se líbí vám, žádné slaďárny!

x

x

0 Comment

No Comment.

Mohlo by se vám také líbit: