ŽENA: Je mi přes 30, jsem singl a líbí se mi to!

Každá žena je krásná, možná to zní jako klišé, ale není! Krása se ukrývá v každé z vás, vyzařuje skrz chuť k životu, skrze vaši osobnost. Zamilujte si proto život, užívejte si, láska si vás najde sama. A pokud i přesto ne, budete vědět, že vám život neproklouzl skrz prsty a že jste celý život strávila s osobou, kterou milujete a na kterou se můžete vždy spolehnout – na vás! Ženy jsou velmi citlivá stvoření, která velmi reagují na podněty ze svého okolí.

Ano, velmi dbáme na to, abychom se líbily, zajímá nás, co si o nás lidé myslí. Proto se nám pod kůži dostal například film Deník Bridget Jonesové. Inspirujte se, zamyslete se a užívejte si! Být singl přináší nečekaná potěšení. Být singl může být to nejlepší, co vás mohlo potkat!

Přestaňte partnera cíleně hledat, naopak se zaměřte na sebe. Rozmazlujte se, zamilujte se do sebe! Taková žena, která si umí užívat života, je pro muže silné afrodiziakum, které je neodolatelně přitahuje. Kupte si krásné spodní prádlo, nikoliv však pro to, abyste se líbila muži, je to jen pro vás a váš skvělý pocit! Zkuste také některé přípravky, které jsou určeny pro luxusní použití na vaši pokožku, ať už je to sexy tělový peeling či jemný pudr. A teď to nejlepší – zažijte úžasný sex bez toho, abyste si někoho hledala! Zbavte se těchto starostí a zaměřte se na ten nejúžasnější orgasmus s vaší novou hračkou! K dispozici je neuvěřitelné množství úžasných vibrátorů, které dokáží stimulovat i ty erotogenní zóny, které muži opomíjejí!

Proč je skvělé být single?

  • Ráno se probudíte bez potřeby se běžet nalíčit. A ty staré a děsně pohodlné tepláky můžete nosit doma celý den!

  • Můžete se ládovat čokoládou a jinými kalorickými bombami, aniž by vám do toho někdo kecal!

  • Při nakupování si nikdo nestěžuje, proč to tak dlouho trvá

  • Opět máte čas na kamarády.

  • Už se nemusíte mačkat ve vaně.

  • S maminkou si můžete volat i několikrát denně.

  • Holit intimní partie si můžete jen čistě pro vaše potěšení, takže třeba jen jednou za měsíc. Ušetřený čas věnujte třeba masáži.

0 Comment

No Comment.

Mohlo by se vám také líbit: